19. februára 2016

Ukážka 11 - Pád (R. J. Pineiro)

Vydavateľstvo Baronet si začiatkom roka 2016, presnejšie 9.3., pre nás pripravuje jedno v celku zaujímavé dielo. Názov je v celku jednoduchý, ale výstižný. Jedná sa o knihu Pád od R. J. Pineira. Jedná sa o scifi thriller, ktorý je svojou kvalitou vo svete prirovnávaný k Marťanovi od Andyho Weira. Ukazuje príbeh Jacka Taylora, bývalého vojaka, ktorý sa dal na testovanie vojenskej výbavy do extrémnych podmienok. Jeho momentálna úloha spočíva v otestovaní skafandru na sub-orbitálny zoskok. Všetko zo začiatku vyzerá v poriadku, všetko sa tvári ako každá iná práca, ale Jack ani len netuší ako sa míli! 
Anotácia:
Jack Taylor odjakživa potřeboval k životu dobrodružství a adrenalin. Pro vládu testoval výzbroj a výstroj v nejrůznějších drsných prostředích, od vyprahlých pouští přes hlubiny oceánů po ledové vrcholky hor. Až mu byla i samotná Země malá…

Dalším krokem v Jackově slibné kariéře je zvlášť extrémní kousek – na vlastní kůži vyzkouší možnost strategických výsadků z kosmu. A nejde o „pouhý“ skok ze stratosféry, jaký absolvoval Felix Baumgartner nebo Joseph Kittinger. Jack se chystá vrhnout se do prázdna až z nesmlouvavé žhavé termosféry, překonat rychlost zvuku a čelit řadě předvídatelných nebezpečí: vzplanutí v atmosféře, selhání výstroje či vlastního organismu.

Jenže na to, co ho čeká dole na Zemi, ho žádný výcvik nepřipravil!


UKÁŽKA Z KNIHY:
VIAC V KNIHE PÁD (R. J. PINEIRO), BARONET


Autor: R. J. Pineiro
Vydavateľ: Baronet
Počet strán: 403
Prevedenie: Pevná väzba


Kniha vyjde vo vydavateľstve Baronet. Pre viac informácii o diele navštívte webovú stránku vydavateľstva Baronet, kde si knihu môžete predobjednať so zľavou alebo pre viac informácii, či už o tomto diele alebo o ďalších, ktoré ešte len vyjdu navštívte aj ich stránku na facebooku.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára